omidmahmoodi seo

مشاوره سئو

توی یک جلسه راه یک ساله رو طی کن🚀

مشاوره سئو حرفه ای به شما کمک میکنه که سایت شما را تحلیل کرده و یک استراتژی فوق العاده برای شما بچینیم

مشاوره سئو توسط امید محمودی به شما کمک میکند که همگام با آپدیت های گوگل و جدید ترین متد های 2023، در کوتاه ترین زمان به بالا ترین رتبه ها با کمترین هزینه برسید.

با تحلیل حرفه ای وبسایت شما توسط مشاورین سئو تمام ایرادات و اشکالات سایت خود را همراه با راهکار برای حل آنها و ایده های جدید برای پیشرفت رتبه سایت به دست بیاورید.

omidmahmoodi seo

مشاوره سئو حرفه ای

مشاوره حرفه ای سئو امید محمودی به شما کمک میکند که تمام موانع و ایرادات سایت خود را پیدا کنید و با ارائه استراتژی مناسب بیزینس شما، یک تجربه فوق العاده از افزایش فروش و رشد رتبه در نتایج جستجو را کسب کنید.

مشاوره سئو حرفه ای، به عنوان یکی از عوامل موفقیت وبسایت شما در گوگل و دیگر موتورهای جستجو، تلاش می‌کند تا با ارائه راهکار برای بهینه‌سازی محتوا، فناوری و قابلیت دسترسی برای کاربران، شما را به یک کسب و کار موفق تبدیل کند. با استفاده از مشاوره سئو حرفه ای تیم برتاوب، شما می‌توانید به صورت فعال در جستجوهای کاربران باشید و بیشترین ترافیک را تجربه کنید.

مشاوره سئو حرفه ای

مشاوره سئو امید محمودی چکار میکنه؟

من در قدم اول با یک تماس تلفنی و مشاوره کوتاه دقیقا هدف شما از مشاوره را پیدا میکنم و در ادامه دسترسی های لازم مثل سرچ کنسول و سایت را از شما خواهم گرفت.

در قدم دوم تیم ما رقبای شما را تحلیل میکنند و یک استراتژی مناسب جهت بهبود رتبه سایت شما در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه به شما ارائه خواهند داد.

در قدم سوم تحلیل اختصاصی سایت شما آغاز میشود و تمام ایرادات تکنیکال، ui و ux، تحلیل رفتار کاربر، محتوای سایت، call to action و لینک سازی سایت شما بررسی خواهد شد.

به طول کلی سه بخش مهم سایت در سئو (ON page SEO – OFF page SEO – Technical SEO) + استراتژی افزایش فروش و تحلیل رفتار کاربر به شما در یک جلسه ارائه خواهد شد.

این جلسه در حدود 1 ساعت و به صورت یک وبینار برگذار خواهد شد و در صورتی که سایت شما جزو سایت های پر ترافیک باشد یا ایرادات زیاده داشته باشد تعداد جلسات افزایش خواهد کرد.

در صورت نیاز تمام جلسات به صورت حضوری ست خواهند شد. اگر هم سوالی دارید من به صورت کامل پاسخگوی شما هستم❤️ : 09198302006

مُنتظرت هســـتم کاری داشتی زنگ بزن یه گپ بزنیم…

در هفت روز هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستم، فقط تماس بگیرید

0919-8302006

همگام با آپدیت های گوگل

تمام استراتژی ها و تحلیل ها همگام با جدید ترین آپدیت های روز گوگل هست و هیچ آسیبی به سئوی سایت شما نمیرسد و تجربه رشد فوق العاده ای خواهید داشت.

کاهش هزینه‌های تبلیغات

با افزایش ترافیک و بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو، شما می‌توانید از هزینه‌های تبلیغات کمتری برای جذب ترافیک به سایت خود استفاده کنید

رشد کسب و کار

با بهبود رتبه سایت و جذب ترافیک بیشتر، شما می‌توانید فروش و درآمد کسب و کارتان را افزایش دهید و برند خود را به سمت رشد ببرید. 

بررسی و تحلیل سایت حرفه ای

مشاورین سئو تیم برتاوب به تحلیل دقیق و حرفه ای تمام ایرادات سایت شما را بررسی کرده و با ارائه بهترین راهکار مشکل شما را جهت بهبود رتبه حل خواهد کرد.

مشاوره سئو چیست؟

اگر به دنبال این هستید که وب سایت یا کسب و کار آنلاین خود را از رقبا پیشی بگیرید، “مشاوره سئو” یکی از راه هایی است که باید در نظر بگیرید.

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت یک سرویس تخصصی توسط مشاوران سئو حرفه ای است که می تواند مشاوره و کمک تخصصی در زمینه پیاده سازی تکنیک های موثر بهینه سازی برای کمک به افزایش ترافیک سایت و در نهایت سود و فروش شما شود.

با در نظر گرفتن استراتژی مناسب و کمک یک مشاور سئو مجرب، می‌توانید از تمام فرصت‌های موجود از طریق سئو استفاده کنید و از آن‌ها برای پیشی گرفتن از رقبای خود استفاده کنید

امید محمودی

در مشاوره سئو امید محمودی چه مواردی بررسی خواهد شد؟

در بحث “مشاوره سئو” موارد بسیار مهمی هستند که باید توسط متخصص بررسی شوند و من تمام موارد گفته شده را به صورت ریزر به ریزر برای شما آنالیز میکنم و در جلسات سئو ارائه میکنم:

 1. محتوای درج شده در سایت
 2. لینک سازی داخلی و خارجی
 3. موارد technical SEO
 4. ریدایرکت های سایت
 5. url ها
 6. تایتل، دیسکریپشن، متا تگ ها و target keywords
 7. فایل های هسته ای مانند robots.txt
 8. تحلیل و بررسی سرچ کنسول 
 9. ارائه راهکار های افزایش ورودی
 10. ارائه راهکار های افزایش فروش
 11. ارائه راهکار افزایش رضایت کاربر در سایت (متد 2023)
 12. بررسی ریپورتاژ ها و لینک سازی خارجی و راهنمایی در جهت افزایش بازدهی (متد 2023)
 13. تحلیل و آنالیز crawl budget
 14. تحلیل ui و ux سایت
 15. بررسی روانشاسی رنگ ها و المان ها
 16. بررسی ساختار قالب سایت
 17. پیشنهاد تکنیک های فروش (بجز سئو سایت)
 18. و مواردی که در جلسه متوجه خواهید شد
مشاوره سئو حرفه ای

قیمت مشاوره سئو

قیمت مشاوره سئو کسب و کار بر اساس موارد زیر به سه دسته تقسیم شده که به شرح زیر هست:

📌مشاوره سئو ساعتی (هر ساعت)آنلاین💰1/000/000 تومان
📌مشاوره سئو حضوری (تهران، کرج) هر جلسه 2 ساعتهحضوری💰3/000/000 تومان
📌مشاوره سئو بیش تر از 3 جلسه 1 ساعتهآنلاین💰750/000 تومان

مشاوره سئو سایت

خدمات مشاوره سئو شامل تجزیه و تحلیل وب سایت، درک مخاطب هدف، تحقیق در مورد کلمات کلیدی، بهینه سازی محتوا، بررسی ساختار تکنیکال سایت و همچنین موارد OFF Page SEO است.

با استفاده خدمات مشاوره سئو امید محمودی، میتوانیم با قطعیت به شما بگوییم که در همان روز های اول مشاوره بهبود چشم گیری را تجربه خواهید کرد.

مشاوره سئو به شما کمک میکند تا سرنخ بیشتری در زمینه سئو وبسایت خود کسب کنید که به نوبه خود در جهت افزایش فروش شما بسیار موثر است. پروسه مشاوره سئو به طور کلی شامل چندین مرحله است.

در اینجا به صورت خلاصه به این مراحل اشاره می‌کنم:

تحلیل و بررسی وب‌سایت:در ابتدا، مشاور سئو باید وب‌سایت شما را به دقت مورد بررسی قرار دهد تا مشخص شود که چه چیزهایی در آن می‌تواند منجر به بهبود جستجوی ارگانیک شود.

تحلیل رقبا: در این مرحله، مشاور سئو باید رقبای شما را بررسی کند تا استراتژی مناسبی برای بهبود رتبه وب‌سایت شما در موتورهای جستجو پیاده کند.

برنامه‌ریزی و استراتژی: در این مرحله، مشاور سئو باید یک برنامه‌ریزی و استراتژی کلی برای بهبود رتبه وب‌سایت شما در موتورهای جستجو تدوین کند.

بهینه‌سازی محتوا: تولید محتوای باکیفیت و بهبود آن برای جستجوهای ارگانیک، یکی از مهمترین عوامل موفقیت در سئو است.

بهینه‌سازی تکنیکال: بخش‌هایی از وب‌سایت شما ممکن است نیازمند بهینه‌سازی فنی باشد. به‌عنوان مثال، سرعت بارگذاری صفحات، بهینه‌سازی تصاویر، استفاده از ساختار و دسته‌بندی مناسب و غیره.

پیگیری و بررسی نتایج: پس از اعمال تغییرات پیشنهادی و بهینه‌سازی‌های لازم، مشاور سئو باید بررسی کند که رتبه وب‌سایت شما در موتورهای جستجو به چه میزان بهبود یافته است.

قالب روی سئو تاثیر داره؟ - امید محمودی

یک مشاوره سئو خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد:

تجربه کافی در حوزه سئو و به روز بودن با آخرین تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو.

توانایی شناسایی نیازهای و مشکلات سایت شما و ارائه راه حل های مناسب و شخصی سازی شده برای حل آنها.

مهارت در ارائه استراتژی های سئو موثر برای بهبود رتبه سایت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو.

توانایی تحلیل کلمات کلیدی مورد استفاده در سایت شما و پیشنهاد کلمات کلیدی جدید برای بهبود جستجوی سایت شما.

قابلیت ارائه گزارشات دقیق و مفید در مورد عملکرد سایت شما در جستجوی اینترنتی و پیشنهاد تغییرات لازم برای بهبود عملکرد سایت.

توانایی آموزش و ارائه راهنمایی های لازم برای بهبود و نگهداری مداوم سئو سایت شما.  قابلیت ارتباط بسیار خوب با مشتریان و پاسخگویی به سوالات و نیازهای آنها در زمینه سئو.

برخی از سوالات متداول

چرا باید از مشاوره سئو سایت استفاده کنیم؟

شما قطعا در برخی از موارد به این مورد نیاز پیدا میکنید که یک راه و مسیر روشن را برای سئو سایت خود و رفع مشکلات سایت + استراتژی سئو در حوزه های مختلف پیدا کنید

همین سردرگمی شما در پروسه سئو باعث شکست خوردن شما در این زمینه میشود، من امید محمودی با بیش از 6 سال سابقه در حوزه سئو و انجام آزمون و خطا های مختلف و برخورد با چالش های مختلف تمام موارد سئو سایت شما را تحلیل میکنم و همسفری خوب برای صعود سایت شما به قله های موفقیت هستم.

مشاوره سئو چکار میکنه؟

“مشاوره سئو حرفه ای” موارد technical، on page، off page سایت شما را بررسی میکند.

من علاوه بر این موارد، ui و ux، تحلیل رفتار کاربر، آنالیز دقیق محتوا و استراتژی سئو را به شما ارائه میکنم و هدف من از مشاوره بیشتر افزایش فروش و رضایتمندی کاربر هست تا صرفا رشد بی هدف رتبه سایت

مشاوره سئو به صورت حضوری هست یا آنلاین؟

این مورد بسته به بودجه و نیاز شما هست، اگر تهران یا کرج باشید میتونید به صورت حضوری تشریف بیارید یا من به صورت حضوری در مجموعه شما حضور پیدا کنم و اگر هم نیازی به مشاوره حضوری ندارید، میتونیم به صورت آنلاین یک میتینگ داشته باشیم و تمام موارد سایت شما رو با هم تحلیل میکنیم

هزینه مشاوره سئو چقدره؟

هزینه ها در چند پلن تقسیم میشود.

اول اینکه آنلاین هست یا حضوری

اگر آنلاین باشد ساعتی 1 میلیون تومان

حضوری ساعتی 2 میلیون تومان